Jak kupować

  1. Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym A9m są wymienione oraz opisane na stronie sklepu. Klienci mogą składać zamówienia bez konieczności logowania lub po zalogowaniu (opcja preferowana) na stronie www.a9m.pl.
  2. Wszystkie ceny podane w sklepie są wyrażone w PLN i zawierają podatek VAT, są cenami brutto.
  3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
  4. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokładne wypełnienie wskazanych pól w formularzu zamówień na stronie sklepu A9m.
  5. Każde zamówienie jest potwierdzane automatycznie e-mailem.
  6. Potwierdzonego zamówienia nie można anulować.
  7. Należność za zamówiony towar Kupujący reguluje poprzez system płatności PayU bądź wpłatę odpowiednio wyliczonej kwoty przelewem na konto widniejące w formularzu zamówień (poleceniem przelewu bankowego bądź przelewem na poczcie)
  8. Czas realizacji zamówienia – 2 dni robocze – liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie sprzedającego lub od momentu przesłania potwierdzenia wykonania przelewu e-mailem na adres sklep@a9m.pl.
  9. Koszt dostawy jest uzależniony od masy zamówienia i instytucji dostarczającej zamówienie (Poczta Polska: przesyłki ekonomiczne, priorytetowe, firma kurierska) i jest obliczany automatycznie podczas składania zamówienia, zgodnie z cennikiem ustalonym przez przewoźnika.
  10. Przy zamówieniach o wartości powyżej 250 zł (brutto) koszt przesyłki kurierskiej pokrywa sprzedający.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt

Życzymy udanych zakupów.

Zespół KINESIS